| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 304 m3/h |
| ENERGY CLASS | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 78.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 65 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | HALOGEN |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | TL 6310 WH |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 304 m3/h |
| ENERGY CLASS: | D |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 78.0 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| MAXIMUM MOTOR POWER: | 175 W |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 65 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | F |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE: | HALOGEN |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 56.0 W |
| TIMER: | No |
| BOOSTER FUNCTION: | No |
| DISPLAY: | No |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8421152145982 |































