| SCREEN TECHNOLOGY | MINI LED |
| DISPLAY SIZE INCH | 100.0 " |
| RESOLUTION | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| PICTURE MOTION | 120 Hz |
| OPERATING SYSTEM | WEBOS |
| SMART TV | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY | AI UPSCALING |
| Brand | LG |
| MODEL: | 100QNED86A6 4K Ultra HD |
| SCREEN TECHNOLOGY: | MINI LED |
| DISPLAY SIZE INCH: | 100.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 253.0 см |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| PICTURE MOTION: | 120 Hz |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T/T2/C/S |
| OPERATING SYSTEM: | WEBOS |
| SMART TV: | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY: | DOLBY VISION |
| HDR: | HDR10 |
| SOUND TECHNOLOGY: | AI SOUND PRO |
| SOUND TECHNOLOGY: | CLEAR VOICE PRO |
| BLUETOOTH: | Yes |
| PROCESSOR: | A8 AI PROCESSOR GEN 2 |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 4 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| OPTICAL OUTPUT: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | AI Magic Remote |
| DIMENSION (H, W, D): | 1372 X 2230 X 434 |
| WEIGHT: | 75.6 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 600 X 400 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806096421659 |




































