TV SAMSUNG QE-77S95F 4K Ultra HD OLED TIZEN, 77.0 ", SMART TV
Code: 13970
In stock
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 77.0 "
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:2599.00/5083.20 лв.
See credit plans
from97.92
/
191.51 лв.
SCREEN TECHNOLOGY
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH
77.0 "
RESOLUTION
4K ULTRA HD 3840 x 2160
OPERATING SYSTEM
TIZEN
SMART TV
Yes
BrandSAMSUNG
MODEL:
QE-77S95F 4K Ultra HD OLED
SCREEN TECHNOLOGY:
OLED TV
DISPLAY SIZE INCH:
77.0 "
DISPLAY SIZE SM:
195.0 см
RESOLUTION:
4K ULTRA HD 3840 x 2160
PICTURE MOTION:
165 Hz
DIGITAL TUNER:
DVB-T2/C/S2
OPERATING SYSTEM:
TIZEN
SMART TV:
Yes
IMAGE TECHNOLOGY:
SELF-ILLUMINATING PIXELS
IMAGE TECHNOLOGY:
OLED GLARE FREE CERTIFIED
HDR:
HDR10+
SOUND TECHNOLOGY:
OBJECT TRACKING SOUND
SOUND TECHNOLOGY:
Q-SYMPHONY, DOLBY ATMOS
BLUETOOTH:
PROCESSOR:
NQ4 AI GEN3
OTHER FUNCTIONS:
AMBIENT MODE, MULTI-VIEW
WI-FI:
Number of HDMI inputs:
4
Number of USB ports:
3
LAN:
OPTICAL OUTPUT:
REMOTE CONTROL:
DIMENSION (H, W, D):
1048 x 1716 x 286
WEIGHT:
40 КГ
VESA COMPATIBILITY:
400 X 400
DIFFERENT SIZE:
55", 65", 83"