| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV+MONITOR |
| DISPLAY SIZE INCH | 28.0 " |
| RESOLUTION | HD READY 1366 x 768 |
| SMART TV | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | 28TQ515S-PZ TV+MONITOR |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV+MONITOR |
| DISPLAY SIZE INCH: | 28.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 70.0 см |
| RESOLUTION: | HD READY 1366 x 768 |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T/T2/C/S |
| SMART TV: | Yes |
| SOUND TECHNOLOGY: | Virtual surround |
| Number of HDMI inputs: | 1 |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 448.5 x 649.5 x 187.5 |
| WEIGHT: | 3.8 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 100 X 100 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8806091548856 |



































