| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV+MONITOR |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 28.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| SMART TV | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | 28TQ515S-PZ TV+MONITOR |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV+MONITOR |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 28.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 70.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/C/S |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Virtual surround |
| Брой HDMI входове: | 1 |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 448.5 x 649.5 x 187.5 |
| ТЕГЛО: | 3.8 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100 X 100 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806091548856 |



































