| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 75.0 " |
| RESOLUTION | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| OPERATING SYSTEM | WEBOS |
| SMART TV | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | 75NU850B3LA 4K Ultra HD LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 75.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 189.0 см |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| OPERATING SYSTEM: | WEBOS |
| SMART TV: | Yes |
| LAN: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 1026 X 1669 X 361 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806096703205 |































