| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 75.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WEBOS |
| SMART TV | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | 75NU850B3LA 4K Ultra HD LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 75.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 189.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WEBOS |
| SMART TV: | Да |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 1026 X 1669 X 361 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806096703205 |































