| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 32.0 " |
| RESOLUTION | FULL HD 1920 x 1080 |
| PICTURE MOTION | 60 Hz |
| OPERATING SYSTEM | TITAN OS |
| SMART TV | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | 32PFS6050 LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 32.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 80.0 см |
| RESOLUTION: | FULL HD 1920 x 1080 |
| PICTURE MOTION: | 60 Hz |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | TITAN OS |
| VIDEO PROCESSOR: | PIXEL PLUS HD |
| HDR: | HDR10 |
| SOUND TECHNOLOGY: | DOLBY AUDIO |
| INPUT: | HDMI x 3, USB x 2, ОПТИЧЕН |
| STEREO JACK: | Yes |
| CONNECTIVITY: | WIFI |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 447 X 716 X 192 |
| WEIGHT: | 3.33 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 150 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 32PFS6050 LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 32.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 80.0 см |
| RESOLUTION: | FULL HD 1920 x 1080 |
| SMART TV: | Yes |
| HDR: | HDR10 |
| SOUND TECHNOLOGY: | DOLBY AUDIO |
| INPUT: | HDMI x 3, USB x 2, ОПТИЧЕН |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | TITAN OS |
| VIDEO PROCESSOR: | PIXEL PLUS HD |
| STEREO JACK: | Yes |
| CONNECTIVITY: | WIFI |
| DIMENSION (H, W, D): | 447 X 716 X 192 |
| WEIGHT: | 3.33 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 200 X 150 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8718863051542 |























