| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 32.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 60 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TITAN OS |
| SMART TV | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | 32PFS6050 LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | FULL HD 1920 x 1080 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 60 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TITAN OS |
| ВИДЕО ПРОЦЕСОР: | PIXEL PLUS HD |
| HDR: | HDR10 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY AUDIO |
| ВХОДОВЕ: | HDMI x 3, USB x 2, ОПТИЧЕН |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 447 X 716 X 192 |
| ТЕГЛО: | 3.33 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 150 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 32PFS6050 LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | FULL HD 1920 x 1080 |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR10 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | DOLBY AUDIO |
| ВХОДОВЕ: | HDMI x 3, USB x 2, ОПТИЧЕН |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TITAN OS |
| ВИДЕО ПРОЦЕСОР: | PIXEL PLUS HD |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 447 X 716 X 192 |
| ТЕГЛО: | 3.33 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 150 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8718863051542 |























