| SCREEN TECHNOLOGY | MICRO RGB TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 65.0 " |
| RESOLUTION | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| PICTURE MOTION | До 144 Hz (VRR) |
| OPERATING SYSTEM | TIZEN |
| SMART TV | Yes |
| OPERATING SYSTEM | TIZEN |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MRE-65R85H 4K Ultra HD |
| SCREEN TECHNOLOGY: | MICRO RGB TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 65.0 " |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| PICTURE MOTION: | До 144 Hz (VRR) |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | TIZEN |
| VIDEO PROCESSOR: | 163 СМ |
| SMART TV: | Yes |
| HDR: | HDR10+ |
| SOUND TECHNOLOGY: | OBJECT TRACKING SOUND |
| SOUND TECHNOLOGY: | Q-SYMPHONY |
| BLUETOOTH: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 4 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| OPTICAL OUTPUT: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 867 X 1443 X 257 |
| WEIGHT: | 19.5 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 Х 300 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | MRE-65R85H 4K Ultra HD |
| SCREEN TECHNOLOGY: | MICRO RGB TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 65.0 " |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| SMART TV: | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY: | ULTIMATE MICRO DIMMING |
| HDR: | HDR10+ |
| SOUND TECHNOLOGY: | OBJECT TRACKING SOUND |
| SOUND TECHNOLOGY: | Q-SYMPHONY |
| PICTURE MOTION: | До 144 Hz (VRR) |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | TIZEN |
| VIDEO PROCESSOR: | 163 СМ |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 4 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| OPTICAL OUTPUT: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 867 X 1443 X 257 |
| WEIGHT: | 19.5 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 Х 300 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806099105396 |




























