| OUTLET | HORIZONTAL |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 5.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| WC COVER | SOFT CLOSE |
| LENGTH | 680.00 мм |
| WIDTH | 375.00 мм |
| HEIGHT | 770.00 мм |
| WARRANTY ARMATURE | 2 Год. |
| Brand | CERSANIT |
| MODEL: | CITY CLEAN ON |
| TYPE: | МОНОБЛОК |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| OUTLET: | HORIZONTAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 5.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| WC COVER: | SOFT CLOSE |
| LENGTH: | 680.00 мм |
| HEIGHT: | 770.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS: | 10 Год. |
| WARRANTY ARMATURE: | 2 Год. |
| EAN | 5902115727276 |










