| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 5.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАК | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 680.00 мм |
| ШИРИНА | 375.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 770.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА | 2 Год. |
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ: | CITY CLEAN ON |
| ТИП: | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ: | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 5.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАК: | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| ДЪЛЖИНА: | 680.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 770.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| ГАРАНЦИЯ АРМАТУРА: | 2 Год. |
| EAN | 5902115727276 |










