| OUTLET | HORIZONTAL |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 5.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | SOFT CLOSE |
| WC COVER MATERIAL | DUROPLAST |
| LENGTH | 655.00 мм |
| WIDTH | 355.00 мм |
| HEIGHT | 785.00 мм |
| Brand | CERSANIT |
| MODEL: | MODUO |
| TYPE: | МОНОБЛОК |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| OUTLET: | HORIZONTAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 5.00 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| BIDET FIXTURE: | No |
| WC COVER: | SOFT CLOSE |
| INLET TYPE: | СТРАНИЧНО 3/8 |
| SEAT FASTENERS: | МЕТАЛ+ПЛАСТМАСА |
| FLUSHING SYSTEM: | CLEAN ON - БЕЗ РИНГ |
| LENGTH: | 655.00 мм |
| WIDTH: | 355.00 мм |
| HEIGHT: | 785.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | CLEAN ON ТЕХНОЛОГИЯ |
| WARRANTY CERAMICS: | 10 Год. |
| EAN | 5902115741111 |







