| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 5.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА | ДУРОПЛАСТ |
| ДЪЛЖИНА | 655.00 мм |
| ШИРИНА | 355.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 785.00 мм |
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ: | MODUO |
| ТИП: | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ: | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 5.00 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| БИДЕТНА АРМАТУРА: | Не |
| КАПАК: | ЗАБАВЕНО ЗАТВАРЯНЕ |
| ВОДОПОДАВАНЕ: | СТРАНИЧНО 3/8 |
| КРЕПЕЖИ НА СЕДАЛКАТА: | МЕТАЛ+ПЛАСТМАСА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ОТМИВАНЕ: | CLEAN ON - БЕЗ РИНГ |
| ДЪЛЖИНА: | 655.00 мм |
| ШИРИНА: | 355.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 785.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | CLEAN ON ТЕХНОЛОГИЯ |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 5902115741111 |







