| OUTLET | VERTICAL |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 4.50 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| WC COVER | Yes |
| LENGTH | 640.00 мм |
| WIDTH | 370.00 мм |
| HEIGHT | 765.00 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | ULYSSE S |
| TYPE: | МОНОБЛОК |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| OUTLET: | VERTICAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST: | 4.50 L |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM: | DOUBLE |
| WC COVER: | Yes |
| LENGTH: | 640.00 мм |
| HEIGHT: | 765.00 мм |
| EAN | 3800828025097 |




