| ОТТИЧАНЕ | ВЕРТИКАЛНО |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 4.50 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАК | Да |
| ДЪЛЖИНА | 640.00 мм |
| ШИРИНА | 370.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 765.00 мм |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | ULYSSE S |
| ТИП: | МОНОБЛОК |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ОТТИЧАНЕ: | ВЕРТИКАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО: | 4.50 L |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО: | ДВОЕН |
| КАПАК: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 640.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 765.00 мм |
| EAN | 3800828025097 |




