| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | Yes |
| WC COVER MATERIAL | DUROPLAST |
| LENGTH | 525.00 мм |
| WIDTH | 360.00 мм |
| HEIGHT | 370.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS | 10 Год. |
| Brand | CERSANIT |
| MODEL: | MODUO CLEAN ON |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| TYPE: | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE: | No |
| WC COVER: | Yes |
| WC COVER MATERIAL: | DUROPLAST |
| LENGTH: | 525.00 мм |
| WIDTH: | 360.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS: | 10 Год. |
| EAN | 5902115751622 |









