| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | Да |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА | ДУРОПЛАСТ |
| ДЪЛЖИНА | 525.00 мм |
| ШИРИНА | 360.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 370.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ: | MODUO CLEAN ON |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ТИП: | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА: | Не |
| КАПАК: | Да |
| МАТЕРИАЛ НА КАПАКА: | ДУРОПЛАСТ |
| ДЪЛЖИНА: | 525.00 мм |
| ШИРИНА: | 360.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА: | 10 Год. |
| EAN | 5902115751622 |









