| OUTLET | VERTICAL |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | No |
| LENGTH | 465.00 мм |
| WIDTH | 360.00 мм |
| HEIGHT | 390.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| TYPE: | ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| OUTLET: | VERTICAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE: | No |
| WC COVER: | No |
| LENGTH: | 465.00 мм |
| WIDTH: | 360.00 мм |
| HEIGHT: | 390.00 мм |
| EAN | 6988354221132 |




