| OUTLET | HORIZONTAL |
| BIDET FIXTURE | No |
| WC COVER | No |
| LENGTH | 510.00 мм |
| WIDTH | 350.00 мм |
| HEIGHT | 400.00 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVADUO |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| TYPE: | ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| OUTLET: | HORIZONTAL |
| COLOUR: | БЯЛ |
| BIDET FIXTURE: | No |
| WC COVER: | No |
| LENGTH: | 510.00 мм |
| WIDTH: | 350.00 мм |
| EAN | 3800828014367 |




