| ОТТИЧАНЕ | ХОРИЗОНТАЛНО |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Не |
| КАПАК | Не |
| ДЪЛЖИНА | 510.00 мм |
| ШИРИНА | 350.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 400.00 мм |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | SEVADUO |
| МАТЕРИАЛ: | КЕРАМИКА |
| ТИП: | ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ОТТИЧАНЕ: | ХОРИЗОНТАЛНО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА: | Не |
| КАПАК: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 510.00 мм |
| ШИРИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800828014367 |




