| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EASY REMOVAL | Yes |
| LENGTH | 450.00 мм |
| WIDTH | 360.00 мм |
| Brand | CERSANIT |
| MODEL: | CITY SLIM |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EASY REMOVAL: | Yes |
| LENGTH: | 450.00 мм |
| WIDTH: | 360.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5902115712517 |


