| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ШИРИНА | 360.00 мм |
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ: | CITY SLIM |
| МАТЕРИАЛ: | ДУРОПЛАСТ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| ШИРИНА: | 360.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5902115712517 |


