| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| LENGTH | 466.00 мм |
| WIDTH | 359.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | С БИДЕ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| LENGTH: | 466.00 мм |
| WIDTH: | 359.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354249426 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| LENGTH | 466.00 мм |
| WIDTH | 359.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | С БИДЕ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| LENGTH: | 466.00 мм |
| WIDTH: | 359.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354249426 |