| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 466.00 мм |
| ШИРИНА | 359.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | С БИДЕ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 466.00 мм |
| ШИРИНА: | 359.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354249426 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 466.00 мм |
| ШИРИНА | 359.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | С БИДЕ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА: | 466.00 мм |
| ШИРИНА: | 359.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354249426 |