| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | No |
| LENGTH | 450.00 мм |
| WIDTH | 360.00 мм |
| Brand | ROCA |
| MODEL: | VICTORIA |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | No |
| LENGTH: | 450.00 мм |
| WIDTH: | 360.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪВМЕСТИМА С Т. ЧИНИИ VICTORIA |
| WARRANTY SANITARY: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8433290349016 |


