| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ШИРИНА | 360.00 мм |
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ: | VICTORIA |
| МАТЕРИАЛ: | ДУРОПЛАСТ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| ШИРИНА: | 360.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЪВМЕСТИМА С Т. ЧИНИИ VICTORIA |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 2 ГОДИНИ |
| EAN | 8433290349016 |


