| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | No |
| EASY REMOVAL | No |
| LENGTH | 452.00 мм |
| WIDTH | 378.00 мм |
| Brand | САНИТА ПЛАСТ |
| MATERIAL: | ДУРОПЛАСТ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | No |
| EASY REMOVAL: | No |
| LENGTH: | 452.00 мм |
| WIDTH: | 378.00 мм |
| WARRANTY SANITARY: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800209721990 |




