| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 452.00 мм |
| ШИРИНА | 378.00 мм |
| Марка | САНИТА ПЛАСТ |
| МАТЕРИАЛ: | ДУРОПЛАСТ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ЛЕСНО ОТСТРАНЯВАНЕ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 452.00 мм |
| ШИРИНА: | 378.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800209721990 |




