| POWER | 970 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT3P420 |
| POWER: | 970 W |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 4242005188628 |









i
"" Today
| POWER | 970 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TAT3P420 |
| POWER: | 970 W |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 4242005188628 |