| POWER | 850 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | TT761138 |
| POWER: | 850 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| ONE SIDE TOASTING: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.740 kg |
| EAN | 3045386382378 |












