| GRASS SEEDS USAGE | УНИВЕРСАЛНА |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 1.000 kg |
| SOWING AREA | 40.00 m² |
| Brand | ЛАКТОФОЛ БОТАНИКА |
| MODEL: | EASY |
| GRASS SEEDS USAGE: | УНИВЕРСАЛНА |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 1.000 kg |
| SOWING AREA: | 40.00 m² |
| EAN | 3800211706626 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GRASS SEEDS USAGE | УНИВЕРСАЛНА |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 1.000 kg |
| SOWING AREA | 40.00 m² |
| Brand | ЛАКТОФОЛ БОТАНИКА |
| MODEL: | EASY |
| GRASS SEEDS USAGE: | УНИВЕРСАЛНА |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 1.000 kg |
| SOWING AREA: | 40.00 m² |
| EAN | 3800211706626 |