| GRASS SEEDS USAGE | ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 0.500 kg |
| SOWING AREA | 20.00 m² |
| Brand | ЛАКТОФОЛ БОТАНИКА |
| MODEL: | RESTART |
| GRASS SEEDS USAGE: | ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 0.500 kg |
| SOWING AREA: | 20.00 m² |
| EAN | 3800211706091 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GRASS SEEDS USAGE | ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 0.500 kg |
| SOWING AREA | 20.00 m² |
| Brand | ЛАКТОФОЛ БОТАНИКА |
| MODEL: | RESTART |
| GRASS SEEDS USAGE: | ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 0.500 kg |
| SOWING AREA: | 20.00 m² |
| EAN | 3800211706091 |