| GRASS SEEDS USAGE | ЗА НЕПОЛИВНИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 7.500 kg |
| SOWING AREA | 300.00 m² |
| Brand | TURFLINE |
| GRASS SEEDS USAGE: | ЗА НЕПОЛИВНИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 7.500 kg |
| SOWING AREA: | 300.00 m² |
| EAN | 5705781003305 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GRASS SEEDS USAGE | ЗА НЕПОЛИВНИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 7.500 kg |
| SOWING AREA | 300.00 m² |
| Brand | TURFLINE |
| GRASS SEEDS USAGE: | ЗА НЕПОЛИВНИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 7.500 kg |
| SOWING AREA: | 300.00 m² |
| EAN | 5705781003305 |