| GRASS SEEDS USAGE | ЗА СЛЪНЧЕВИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 1.000 kg |
| SOWING AREA | 30.00 m² |
| Brand | TURFLINE |
| GRASS SEEDS USAGE: | ЗА СЛЪНЧЕВИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 1.000 kg |
| SOWING AREA: | 30.00 m² |
| EAN | 5705781003411 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GRASS SEEDS USAGE | ЗА СЛЪНЧЕВИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE | 1.000 kg |
| SOWING AREA | 30.00 m² |
| Brand | TURFLINE |
| GRASS SEEDS USAGE: | ЗА СЛЪНЧЕВИ ТЕРЕНИ |
| GRASS SEEDS PACKAGE: | 1.000 kg |
| SOWING AREA: | 30.00 m² |
| EAN | 5705781003411 |