| MAX POWER | 3000 |
| TANK CAPACITY | 1200.0 ml |
| STEAMSHOT | 800 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | GV9823E1 |
| MAX POWER: | 3000 |
| TANK CAPACITY: | 1200.0 ml |
| PLATE TECHNOLOGY: | DURILIUM AIRGLIDE |
| PERMANENT STEAM TO: | 180 g/min |
| STEAMSHOT: | 800 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.6 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040091005 |
















