| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| NUMBER OF TIERS | 2 |
| Brand | AMBIANCE |
| MODEL: | X99000500 |
| HEIGHT: | 70.00 см |
| WIDTH: | 26.00 см |
| LENGTH: | 26.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| NUMBER OF TIERS: | 2 |
| EAN | 8719987396373 |



i
"" in 7 days
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| NUMBER OF TIERS | 2 |
| Brand | AMBIANCE |
| MODEL: | X99000500 |
| HEIGHT: | 70.00 см |
| WIDTH: | 26.00 см |
| LENGTH: | 26.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| NUMBER OF TIERS: | 2 |
| EAN | 8719987396373 |