| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 2 |
| Марка | AMBIANCE |
| МОДЕЛ: | X99000500 |
| ВИСОЧИНА: | 70.00 см |
| ШИРИНА: | 26.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 26.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 2 |
| EAN | 8719987396373 |



i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА | 2 |
| Марка | AMBIANCE |
| МОДЕЛ: | X99000500 |
| ВИСОЧИНА: | 70.00 см |
| ШИРИНА: | 26.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 26.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 2 |
| EAN | 8719987396373 |