| CAPACITY | 650 VA |
| OUTPUT POWER | 360 W Max |
| Brand | POWER WALKER |
| MODEL: | VI 650 SE |
| CAPACITY: | 650 VA |
| INPUT VOLTAGE: | 220~240 V |
| OUTPUT POWER: | 360 W Max |
| PROTECTION: | От презареждане и претоварване |
| ALARM: | Yes |
| DIMENSION: | 279X100X143 MM |
| INTERFACE: | 2xШУКО, 1xRJ11 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4260074975055 |




