| CAPACITY | 1000 VA |
| OUTPUT POWER | 600 W Max |
| Brand | POWER WALKER |
| MODEL: | VI1000GXB |
| CAPACITY: | 1000 VA |
| INPUT VOLTAGE: | 162~290 V |
| OUTPUT POWER: | 600 W Max |
| PROTECTION: | Yes |
| ALARM: | Yes |
| DIMENSION: | 99X280X308 MM |
| INTERFACE: | 4 x ШУКО + USB Comm. Port |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4260074982732 |





