| КАПАЦИТЕТ | 1000 VA |
| ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 600 W Max |
| Марка | POWER WALKER |
| МОДЕЛ: | VI1000GXB |
| КАПАЦИТЕТ: | 1000 VA |
| ВХОДЯЩО НАПРЕЖЕНИЕ: | 162~290 V |
| ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 600 W Max |
| ЗАЩИТА: | Да |
| АЛАРМА: | Да |
| РАЗМЕР: | 99X280X308 MM |
| ИНТЕРФЕЙС: | 4 x ШУКО + USB Comm. Port |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4260074982732 |





