| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | up to 300 MB/S |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | Extreme Fit USB-C 64 GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | up to 300 MB/S |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659222543 |





i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | up to 300 MB/S |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | Extreme Fit USB-C 64 GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | up to 300 MB/S |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659222543 |