| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 150 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 150 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659136703 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 150 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 150 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659136703 |