| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 150 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 150 MB/s |
| COLOUR: | BLUE |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659163051 |







| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 150 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 150 MB/s |
| COLOUR: | BLUE |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659163051 |