| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 150 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659163051 |







| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 150 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FLAIR 64 GB USB 3.0 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 150 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659163051 |