| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 300 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FIT 64 GB USB3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 300 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659163730 |



i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 300 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | ULTRA FIT 64 GB USB3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 300 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659163730 |