| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 300 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | Ultra Dual Drive Go 64 GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 300 MB/s |
| ЦВЯТ: | NAVAGIO BAY |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659204075 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | До 300 MB/s |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | Ultra Dual Drive Go 64 GB |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | До 300 MB/s |
| ЦВЯТ: | NAVAGIO BAY |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659204075 |