| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 300 MB/s |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | Type-C 64 GB MUF-64DA |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 300 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806092535886 |











i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 300 MB/s |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | Type-C 64 GB MUF-64DA |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 300 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLUE |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806092535886 |