| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 200 MB/s |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | 64 GB DTKN /3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 200 MB/s |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617309102 |



i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 200 MB/s |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | 64 GB DTKN /3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 200 MB/s |
| ЦВЯТ: | SILVER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617309102 |