| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 220 MB/s |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | 64 GB DTSE9G3 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 220 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 100 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617341270 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 220 MB/s |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | 64 GB DTSE9G3 3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 220 MB/s |
| СКОРОСТ НА ЗАПИС: | до 100 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617341270 |